Praha

Praha

Praha je už po staletí považována za jedno z nejkrásnějších měst na světě, město s velkým množstvím cenných historických památek. Díky nim se stala jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě. Nazývaná matkou měst, romantickou, stověžatou, zkrátka okouzlující.

Po skončení totalitního režimu v roce 1989 zažila Praha nebývalý kulturní i hospodářský rozmach. Většině domů i historických budov se vrátila jejich dřívější krása. Praha je srdcem Evropy a díky své malebnosti, dokonale zachovanému historickému duchu a bezpochyby i schopnosti rychle se přizpůsobit mentalitě zahraničních turistů láká k návštěvě milióny turistů ročně. Je ideálním místem pro prodloužený víkend. Na své si zde přijdou lidé všech věkových kategorií. Užijí si památky, romantiku, levné nákupy, stylové noční podniky.

Nejlepší doba pro návštěvu Prahy je květen, začátek června, kdy teploty již mohou být příznivé a město ještě není přelidněné. Ale i v létě, kdy se teploty pohybují okolo 30 stupňů a město je plné turistů, zde prožijete krásné chvíle.. Určitě neuděláte chybu, přijedete-li si do Prahy užít babí léto. Pražské parky hrají všemi barvami podzimu. Město je okouzlující pod sněhovou pokrývkou, kdy vyniknou romantická zákoutí a stovky střech domů, kostelů a chrámů. Bohatá je vánoční výzdoba obchodů a ulic s vánočními trhy. Praha má tisíce podob a my Vám pomůžeme si vybrat tu, která bude pro Vás ta nejlepší.

Zájemce o pobyty v Praze ubytováváme v apartmánech, hotelích nebo soukromých objektech. Jejich nabídku naleznete ZDE

Druh ubytování se liší poskytovanými službami, každé z nich má své výhody. Zatímco hotely nabízí standardní služby ubytování včetně snídaní, apartmány, větší svou rozlohou, nabízí více soukromí s možností připravit si občerstvení kdykoli během dne. Obě varianty ubytování jsou lokalizovány v překrásných historických budovách s původními stavebními prvky v samém centru města. Ceny Vámi vybraného ubytování Vám obratem sdělíme, stačí vyplnit přiložený dotazník. Cenově nejvýhodnější a velmi oblíbenou variantou je ubytování v soukromých objektech.  Nalézají se vždy v oblastech, kde je dostupná MHD, a do centra města se dostanete během pár minut.

 

Objednat zájezd  Chci tip na pobyt v lokalitě    Chci tip na vícedenní pobyt v ČR