Dovolená - Incentiva - Teambuilding - Školky v přírodě


Máte konkrétní představu o své dovolené a nechcete zažít klasiku v davu spolu s houfem dalších turistů? Jste individualista, ale nemáte čas hledat si sám letenky, půjčovny aut a porovnávat kvalitu hotelů v dané destinaci? Nechcete se zabývat programem dovolené den po dni? Napište nám!. I nyní, v době covid-19, si můžete nechat zpracovat plán Vaší budoucí dovolené. Koronavirová omezení tady snad nebudou věčně, a my se snad již brzy vypravíme k našim vysněným cílům. Zpracujeme Vaši poptávku přesně podle Vašich představ a až nastane čas, objednáme letenky, půjčení auta, hotely a vypracujeme detailní itinerář na každý den. Zakoupíme pro Vás vstupy do muzeí, parků nebo golfová fee. Vaše dovolená bude přesně taková, jakou jste si vysnili. Navíc, pokud máte zaměstnavatele, který Vám poskytuje zaměstnanecký benefit ve formě příspěvku na dovolenou z FKSP, můžete u nás tento příspěvek na Vaši dovolenou využít.

Připravíme pro Vás také incentivní pobyty, které jsou moderním nástrojem a jednou z nejoblíbenějších forem získávání nových klientů, motivace a odměňování obchodních partnerů a pracovních kolektivů. Jsou splněním Vašich přání a tužeb. Dobře zvolená incentiva vytváří Vaši image a vydá za bezpočet nudných schůzek v šedi kanceláře. V atmosféře pohody, klidu a relaxace dospějete ke svým cílům mnohem snáze. Ukažte Vašim partnerům, jak velmi si jich vážíte a společně najděte cestu tam, kam jiní jen složitě bloudí.

Pořádáním školek v přírodě se orientujeme také na dětskou klientelu.

Všechny uvedené pobyty jsou vždy zpracovány na základě konkrétních poptávek. Rádi a pečlivě se přizpůsobíme každému zadání. Všechny destinace jsme osobně navštívili, abychom měli pro Vás ty nejlepší informace. Naším prvořadým zájmem je, aby Vaše cesta byla tou nejzajímavější. Ceny uvedené u jednotlivých nabídek jsou pouze orientační. Cenovou kalkulaci upravujeme přímo dle vašeho zadání. Výsledná cena se může výrazně snížit zvolením mimosezónního období, volbou levnější úrovně ubytování, typem vypůjčeného auta a dalšími vstupy. Ceny letenek nejsou uváděny z důvodu rozličnosti nástupních míst každého konkrétního klienta. Najdeme pro vás tu ideální letenku.

Každý cestovatel má jiné představy o své dovolené. Sjednejte si s námi schůzku, Vašim kreativním požadavkům jsou naše dveře otevřené. Pobyty je vzhledem k jejich atraktivitě nutné objednávat s dostatečným časovým předstihem.