Dovolená - Incentiva - Teambuilding - Školky v přírodě


Máte konkrétní představu o své dovolené a nechcete zažít klasiku spolu s houfem dalších turistů? Nemáte čas hledat letenky, půjčovny aut a porovnávat hotely v dané destinaci? Nechcete se zabývat programem na každý den? Napište nám. Zpracujeme Vaši dovolenou do vysněné destinace podle Vašich představ. Objednáme letenky, půjčení auta, hotely a vypracujeme detailní itinerář na každý den. Zakoupíme pro Vás vstupy do muzeí, parků nebo golfová fee. Vaše dovolená bude přesně taková, jakou jste si vysnili.

Dále pro Vás rádi připravíme incentivní pobyty, které jsou moderním nástrojem a jednou z nejoblíbenějších forem získávání nových klientů, motivace a odměňování obchodních partnerů a pracovních kolektivů. Jsou splněním Vašich přání a tužeb. Dobře zvolená incentiva vytváří Vaši image a vydá za bezpočet nudných schůzek v šedi kanceláře. V atmosféře pohody, klidu a relaxace dospějete ke svým cílům mnohem snáze. Ukažte Vašim partnerům, jak velmi si jich vážíte a společně najděte cestu tam, kam jiní jen složitě bloudí.

Pořádáním školek v přírodě se orientujeme také na dětskou klientelu.

Všechny uvedené pobyty jsou zpracovány na základě poptávek a realizací pro naše klienty. Rádi a pečlivě se ale přizpůsobíme každému zadání. Všechny destinace jsme osobně navštívili, abychom měli pro Vás ty nejlepší informace. Naším prvořadým zájmem je, aby Vaše cesta byla tou nejúspěšnější. Ceny uvedené u jednotlivých nabídek jsou pouze orientační. Cenovou kalkulaci upravujeme přímo dle vašeho zadání. Výsledná cena se může výrazně snížit zvolením mimosezónního období, levnější úrovní ubytování, typem vypůjčeného auta a dalšími vstupy. Ceny letenek nejsou uváděny z důvodu rozličnosti nástupních míst každého konkrétního klienta. Najdeme pro vás tu ideální letenku.

Každý cestovatel má jiné představy o své dovolené. Sjednejte si s námi schůzku, Vašim kreativním požadavkům jsou naše dveře otevřené. Pobyty je vzhledem k jejich atraktivitě nutné objednávat s dostatečným časovým předstihem.