Tulia Zanzibar

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort *****

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort ***** výjimečná destinace, která ve Vaší duši zanechá hlubokou stopu. Díky široké nabídce služeb a velké škále přidaných hodnot se všichni hosté mohou těšit na ten nejvíce pozorný personál, který ochotně splní všechny Vaše přání a učiní tak Vaši dovolenou nezapomenutelnou.

UBYTOVÁNÍ

Středisko nabízí pokoje:Seafront Luxury Villas s dechberoucím výhledem na Indický oceán z terasy nábřeží, bungalovy typu Deluxe Garden se pak nacházejí v palmovém háji s vlastní terasou a zahradou. Královská vila s vířivkou s klidným výhledem na zahradu nabízí kompletní soukromí a vířivku.

Seafront Luxury Villas - počet vilek 5 rozloha každé vilky obytná plocha 145 m2/zahrada 60 m2
Deluxe Garden Bungalows - počet vilek 10 rozloha každé vilky obytná plocha 102 m2/zahrada 140 m2
Royal Villa with Jacuzzi - počet vilek 1 rozloha vilky obytná plocha 160 m2/zahrada 150 m2

Vybavení a služby

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort ***** nabízí hostům celou řadu skvělých zařízení, jako je báječná mezinárodní restaurace, nádherné tropické zahrady, soukromá pláž a nekonečné bazény s luxusním barem a vodními tobogány.
Kvalita pitné vody je v souladu s normami EU, což na Zanzibaru nebývá vždy obvyklé.

Stravování a all-inclusive

Restaurace nabízí vynikající pokrmy mezinárodní kuchyně a la carte s přidaným kouzlem místních surovin
Naši hosté se mohou těšit na řadu steaků z exotických i tradičních druhů masa, vynikající výběr čerstvých ryb a mořských plodů, stejně jako kreativní variace zeleniny, ovoce a dezertů.
Restaurace s vynikajícím českým kuchařem panem Jakubem Jandou patří k vrcholům vynikajících restauračních zařízení na ostrově. S naším all-inclusive plánem zažijete kulinářský zážitek při každém jídle.


Cenová nabídka:  pobyt 7 nocí od 59.500 CZK. Cena letenky není započítána v ceně.


Unverbindliche Anfrage