Skotsko

Skotsko je bezpochyby jednou z nejkrásnějších zemí světa, za kterou se nemusíme vláčet několikahodinovým letem přes půl světa. Ať již se rozhodnete cestu absolvovat sami nebo se skupinou kamárádů, postaráme se o to, aby Vaše cesta byla plná zážitků. Zajistíme pro Vás letenky, půjčení auta, ubytování na každý jednotlivý den, vstupy na golf, do muzeí, hradů nebo palíren whisky. Vše se řídí podle individuálního zadání každého z Vás. A co na své cestě uvidíte?

Začnete prohlídkou Edinburgu, majestátního gregoriánského města s dominantním hradem a muzeem whisky, pokračovat budete na sever směrem k hradu Dunnottar, Lochneskému jezeru, do Fort William, Glenfinnan a za dalšími zajímavými místy. Navštívíte ostrov Skye, Glencoe, Glasgow a další krásná místa, která na své cestě za poznáním Skotska nemůžete minout.

Doporučíme Vám nejlepší restaurace, místa kde dobře nakoupíte, muzea, pozoruhodnosti na cestě. Nemusíte být součástí obrovské skupiny, pořád na někoho čekat a přizpůsobovat se fyzickým možnostem ostatních spolucestujících. Užijte si dovolenou po svém.  Náš itinerář bude tak podrobný, že se objedete bez průvodce.

Cenovou nabídku Vám rádi zpracujeme podle Vašeho zadání. Chcete letět nebo jet autem? Spát v kempu nebo v hotelu, napište nám, naše nabídky nejsou unifikované. Vše připravíme podle Vašich představ.

Unverbindliche Anfrage