Oblu Select at Sangeli Resort

 

Mnozí z Vás již dobře znají resort Atmosphere Kanifushi. Nyní je tu nový, všemi očekávaný resort Oblu Select at Sangeli. Čtyřhvězdičkový DLX resort provozovaný stejným majitelem - Atmosphere Hotels & Resorts. Designový moderní a netradiční - tak by se dal resort jednoduše charakterizovat. Oblu Select v Sangeli nabízí náročným cestovatelům unikátní zážitky z exotické dovolené na Maledivách. Ubytování je moderní, restaurace skvělé a služby nedostižné. To vše na jednom z nejkrásnějších severozápadních ostrovů North Malé Atol. Tato oblast je oblíbená milovníky potápění. Doprava z letiště Malé sem trvá cca 50 minut rychlostní lodí.

Stravování

V ceně je zahrnut platinum all inclusive program, výběrová vína a originální lihoviny z celého světa.

Aktivity

Zdarma si můžete zapůjčit vybavení na šnorchlování a nemotorizované sporty - paddleboardy, kanoe, kajaky, katamarán. Každá den máte možnost zdarma využít výlety za šnorchlováním.

Na ostrově je relaxační a masážní centrum, 2 bazény, tobogán

Ubytování

Ubytování - plážová vila, plážová vila s bazénem, family vila s bazénem, vodní vila, vodní vila s bazénem, honeymoon vila


Cena pro týdenní pobyt na osobu: od 45.780 Kč + letenka v aktuální ceně (dle požadavku klienta - letecká společnost Emirates nebo levnější varianta jiných společností). Lze rezervovat i kratší nebo delší pobyty. Odletová místa dle požadované destinace.

Nezávazná poptávka