Apartmány

Studia


Luxusní Studio, Royal Boutique Residence - renovované butique studio o rozloze 45m2, situované v 1. patře budovy z 12. století, v blízkosti Staroměstského náměstí. Studio je umístěno v překrásně zrekonstruované historické budově. První ložnice má originílní 300 let starý dřevěný strop a dřevěné podlahy, které jsou citlivě doplněny moderním nábytkem, což ze studia činí harmonický celek pro pobyt a relaxaci. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Ideální pro pár nebo jednu osobu. Max. kapacita 4 osoby (dvě osoby lze ubytovat na rozkládací pohovce). Možnost parkování.

 


Exclusive Studio, Royal Boutique Residence - renovované butique studio o rozloze 45m2, situované v 2. patře budovy z 12. století, v blízkosti Staroměstského náměstí. Studio je umístěno v překrásně zrekonstruované historické budově. První ložnice má originílní 300 let starý dřevěný strop a dřevěné podlahy, které jsou citlivě doplněny moderním nábytkem, což ze studia činí harmonický celek pro pobyt a relaxaci. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Ideální pro pár nebo jednu osobu. Max. kapacita 4 osoby (dvě osoby lze ubytovat na rozkládací pohovce). Možnost parkování.

 


Attic Studio, Royal Boutique Residence - renovované butique studio o rozloze 45m2, situované ve 3. patře budovy z 12. století, v blízkosti Staroměstského náměstí. Studio je umístěno v překrásně zrekonstruované historické budově. První ložnice má originílní 300 let starý dřevěný strop a dřevěné podlahy, které jsou citlivě doplněny moderním nábytkem, což ze studia činí harmonický celek pro pobyt a relaxaci. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Ideální pro pár nebo jednu osobu. Max. kapacita 4 osoby (dvě osoby lze ubytovat na rozkládací pohovce). Možnost parkování.

 


Deluxe Studio, ABC Suites - romantické butique studio o rozloze 40m2, situované v budově z 15. století. Studio je umístěno v překrásně zrekonstruované historické budově, s moderním nábytkem a dvojitými okny vedoucími do dvora. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Ideální pro pár nebo jednu osobu. Možnost přistýlky. Bez parkování.

 


Sunny Studio, ABC Suites - romantické butique studio o rozloze 33m2, situované v 2. patře, v budově z 15. století. Studio je umístěno v překrásně zrekonstruované historické budově, s moderním nábytkem a okny do dvora. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Ideální pro pár nebo jednu osobu. Bez parkování. V okolí spousta krámků, kaváren a restaurací.

 


Loft Studio, ABC Suites - romantické butique studio o rozloze 33m2, situované v 2. patře, v budově z 15. století. Studio je umístěno v překrásně zrekonstruované historické budově, s moderním nábytkem, okny do dvora. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Ideální pro pár nebo jednu osobu. Bez parkování. V okolí spousta krámků, kaváren a restaurací.

 

 


Studio, Kožná Suites - renovované butique studio o rozloze 45m2, situované v 1. patře budovy z 15. století, v blízkosti Staroměstského náměstí. Studio s moderním nábytkem a dřevěnými podlahami tvoří harmonický celek pro Váš pobyt a relaxaci. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, satelitní televizor, ručníky. Apartmán je klimatizovaný, vybavený žehlícím náčiním, vhodný pro dlouhodobý pobyt. Úklid 1x týdně v ceně. Ideální pro pár nebo jednu osobu. Max. kapacita 4 osoby (dvě osoby lze ubytovat na rozkládací pohovce).

 


Studio Toyen, 4Arts Suites - renovované butique studio o rozloze 45m2, inspirované malbami Toyen, situované v přízemí domu. Útulné studio určené pro 2 osoby. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Možnost parkování.

 

 


Studio Kafka, 4Arts Suites - moderní barevné studio o rozloze 26m2, inspirované knihami Franze Kafky, situované v 1. a 2. patře historické budovy v blízkosti Staroměstského náměstí. Útulné studio má malý balkon, kde můžete relaxovat s knihami Franze Kafky, které jsou v apartmánu k dispozici. Ideální pro 2 osoby, třetí osoba může spát na sofa, umístěném v obývací části studia. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Možnost parkování.

 

 


Studio Amadeus,  4Arts Suites - renovované butique studio o rozloze 30m2, inspirované W. A. Mozartem, situované v 1., 2. a 3. patře historické budovy. Útulné studio určené pro 2 osoby. V budově je výtah. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Možnost parkování.

 

 


Apartmány s 1 ložnicí


1L Duplex Apartmán Attic - nově zrenovovaný dvoupodlažní apartmán o rozloze 80m2, situovaný ve 3. patře budovy z 12. století, v každém patře apartmánu se nachází koupelna. Dřevěné podlahy a původní stropy jsou citlivě doplněny moderním nábytkem, což ze studia činí harmonický celek pro pobyt a relaxaci. Dům je rekonstruovaný, leží v blízkosti Staroměstského náměstí. Okna mají výhled na rozlehlý park Petřín. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Ideální pro pár nebo jednu osobu. Max. kapacita 2 - 4 osoby. Možnost parkování.

 


1L Luxury Apartmán - renovovaný apartmán o rozloze 55m2 situovaný v 1. patře historické budovy ze 13. století, situované v blízkosti Staroměstského náměstí. V okolí je spousta malých obchůdků, kaváren a restaurací. Nejvyhlášenější z nich je restaurace U Tygra.  V apartmánu je kvalitní nábytek, komfortní postel. Vše tvoří harmonický celek pro Váš příjemný pobyt. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Max. kapacita 4 osoby (dvě osoby lze ubytovat na rozkládací pohovce). Možnost parkování.

 


1L Apartmán s verandou - renovovaný apartmán ve 2. patře historické budovy ze 13. století o rozloze 45m2, situovaný v blízkosti Staroměstského náměstí. V okolí je spousta malých obchůdků, kaváren a restaurací. Nejvyhlášenější z nich je restaurace U Tygra. Studio je umístěno v překrásně zrekonstruované historické budově. V apartmánu je kvalitní nábytek, komfortní postel. Vše tvoří harmonický celek pro Váš příjemný pobyt. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, satelitní televizor, Playstation, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Max. kapacita 2 - 4 osoby (dvě osoby lze ubytovat na rozkládací pohovce).

 


1L Renaissance Apartmán- renovovaný apartmán v 1. patře historické budovy ze 13. století o rozloze 75m2, situovaný v blízkosti Staroměstského náměstí. V okolí je spousta malých obchůdků, kaváren a restaurací. Nejvyhlášenější z nich je restaurace U Tygra.  V apartmánu je stylový nábytek, pohodlná postel. Vše tvoří harmonický celek pro Váš příjemný pobyt. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, kabelová televize, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Doporučená kapacita 4 osoby, max. kapacita 6 osob (dvě osoby lze ubytovat na rozkládací pohovce).

 


1L Superior Apartmán - renovovaný apartmán o rozloze 70m2, situovaný ve 2. patře v zrekonstruované historické budově ze 13. století v blízkosti Staroměstského náměstí. V okolí je spousta malých obchůdků, kaváren a restaurací. Nejvyhlášenější z nich je restaurace U Tygra.  V apartmánu je kvalitní nábytek, komfortní postel. Vše tvoří harmonický celek pro Váš příjemný pobyt. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, kabelová televize, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Doporučená kapacita 4 osoby, max. kapacita 6 osob (dvě osoby lze ubytovat na rozkládací pohovce).

 


1L Luxury Apartmán - romantický apartmán o rozloze 67m2, situovaný ve 2. patře, budovy z 15. století. Studio je umístěno v překrásně zrekonstruované historické budově, s moderním nábytkem, s výhledem na kostel sv. Jiljí. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Ideální pro 2-4 osoby (2 osoby na rozkládacím sofa). V okolí spousta krámků, kaváren a restaurací.

 


1L Apartmán - renovovaný apartmán o rozloze 45m2, situovaný ve 2. patře budovy z 15. století, v blízkosti Pražského orloje. Studio s moderním nábytkem a dřevěnými podlahami tvoří činí harmonický celek pro Váš pobyt a relaxaci. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, satelitní televizor, ručníky. Apartmán je klimatizovaný, vybavený žehlícím náčiním, vhodný pro dlouhodobý pobyt. Úklid 1x týdně v ceně. Ideální pro pár nebo jednu osobu. Max. kapacita 3 osoby (lze ubytovat na rozkládací pohovce).

 


1L Duplex Loft - dvoupodlažní apartmán o rozloze 90m2, s dřevěným točitým schodištěm ve 3. patře historické budovy. Doporučená kapacita 4 - 6 osob. Ideální pro rodiny nebo 2 páry. Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnnou troubou a myčkou. Internet, wi-fi, satelitní televizor, ručníky. Úklid 1x týdně v ceně. Klimatizováno.

Nezávazná poptávka