Atmosphere Kanifushi Maldives

Resort Atmosphere Kanifushi Maldives leží na ostrově velkém cca 2200 x 130 metrů. Bungalovy umístěné na pláži obklopuje tropická vegetace, pláž s čistě bílým pískem a moře s úžasně tyrkysovou barvou. U resortu se nachází i korálový útes, který ocení milovníci šnorchlování a potápění. Mezinárodní letiště v Malé je vzdáleno cca 130 km, což přestavuje cca 30 minut letu hydroplánem.

Vybavení: recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, ryze vegetariánská restauace, 2 bary, 2 bazény, dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště, hlídaní dětí, animační programy pro dospělé i děti, lázně, masáže, obchody. Resort nabízí bazén a restauraci 18+

Ubytování: K dispozici jsou Sunset beach villa, Sunset Family villa, Pool Villa (s vlastním bazénkem) a Sunset Suit. Všechny vilky nybízí absolutní soukromí jsou vybaveny klimatizací, součástí je koupelna s vanou pod širým nebem, sprcha a  WC, kosmetické vybavení, fén, Ipod připojení, telefon, televize, připojení k internetu, minibar, trezor, terasa, lehátka, plážové osušky.

Zdarma lze zapůjčit vybavení na šnorchlování a nemotorizované sporty jako je paddleboard, kajak, windsurf.


Cena pobytu je individuální. Její výše závisí na termínu, počtu nocí, zvolené kategorii ubytování, místu odletu a letecké společnosti, kterou si pro Vaši cestu vyberete. Toto všechno si u nás můžete individuálně nastavit. Cestovat můžete třeba jen na víkend. Ale kdo by do ráje jel na tak krátkou dobu?


  • Možnosti ubytování Sunset beach villa, Watter vila, Sunset Deluxe Beach Villa,  Sunset Beach Villa with Pool, Sunset Water Villa with Pool,
  • Doprava letecky z vybrané destinace do letiště v Malé, dále do resortu hydroplánem
  • Program Premium all inclusive (značková vína a premium brands destiláty i v míchaných nápojích)
  • 1x zdarma večeře v restauraci a la carte (na výběr restaurace vegetariánská, tepanyaki nebo restaurace s evropskou kuchyní)
  • Zdarma každodenní výlety za šnorchlováním (2x denně)
  • Zdarma nemotorizované sporty (kajak, plachetnice, paddleboardy)

Rádi Vám zašleme bližší informace k ubytování nebo cestě, a vypracujeme konkrétní cenovou nabídku pro Vámi zvolený termín. Zájezd lze kombinovat se stopoverem v Dubaji nebo Doha.

Nezávazná poptávka