Aktivní dovolená jak má být je plavba po holandských kanálech.

Ještě nevíte kam pojedete v létě? Holandsko, to nejsou jen tulipány a sýry, ale také sladkovodní kanály. Hustotou kanálů a krásou přírody okolo nich vyniká především severní část země – Frísko se spoustou sladkovodních jezer. Malé ostrůvky nabízejí romantická zákoutí na přenocování. Volnou přírodu ocení i případní čtyřnozí spolujezdci. Z jezer vede množství menších i větších kanálů, kterými se dá dostat do okolních vesniček a měst.

Zvládne to opravdu každý!

K řízení motorového plavidla do celkové délky patnácti metrů stačí v Holandsku pouze prokázání plnoletosti. Nepotřebujete žádnou licenci! Půjčovny lodí nabízí řadu typů lodí, od malých a snadno ovladatelných pro začátečníky, až po luxusní motorové jachty pro zkušenější. Není žádnou výjimkou vidět, že loď si půjčí skupinka kamarádek na víkendové setkání nebo manželé důchodového věku na týdenní dovolenou. Z řízení lodi opravdu nemusíte mít obavy. To platí i o strachu z nevolnosti v důsledku houpání lodi. Kanály jsou klidně tekoucí voda a žádné vlny Vám tu opravdu nehrozí.

Na loď si můžete vzít paddleboardy, kola, inline brusle, podél kanálů jsou stezky, kde se dá jezdit a vůbec se tu nemusíte trápit stoupáním do kopců. Samotná jízda na lodi stmelí vaši rodinku, utuží kamarádství a zažijete spoustu zábavy. Průjezdy zdymadly, kotvení v romantických městečkách nebo v zákoutích přírody. Žádná nudná pasivní dovolená, adrenalin a aktivní odpočinek,

Cena se pohybuje okolo 10 tis./osobu, podle vybrané lodě. Zašlete nám svoji poptávku na adresu info@pragueinsider.eu - stačí zvolený termín a počet cestujících osob. V případě, že jste větší skupina, informaci o tom, zda chcete loď jednu nebo více. Rádi Vám zpracujeme konkrétní kalkulaci přímo pro Vaši skupinu.