V krásném a klidném vesnickém prostředí selské usedlosti s jedinečnou atmosférou pořádáme víkendové pobyty s programovou nabídkou šitou na míru přihlášeným účastníkům. Rezervovat si zde můžete také dovolenkový pobyt v různé délce, s programem, jaký bude vyhovovat přímo Vám.

V nabídce je několi ubytovacích zařízení, která splňují veškeré nároky na to, abyste si Váš víkend užili podle Vašich představ. Jejich okolí nabízí širokou škálu sportovního i turistického vyžití, jehož nabídku naleznete v detailu jednotlivých pobytových balíčků.Dámský víkend


Máte v plánu užít si víkend bez dětí a manžela? Užít si víkend s kamarádkami? Pojeďte s námi na statek Dolní Oldříš, kde se Vám bude věnovat profesionální kuchař, hýčkat Vás budou ruce kosmetičky. Pokud jste milovnice kol, je zde bezpočet cyklostezek. Krásy okolní krajiny můžete pozorovat z koňského hřbetu, projíždět se na kolečkových bruslích na krásných asfaltových stezkách vedoucích lesem. Neholdujete sportu? V místních lesích  nasbíráte houby i borůvky a užijete si klidu a krásy místní přírody. Pobyty jsou koncipovány na víkend, v případě zájmu lze prodloužit.


Pánský víkend


Jste již unaveni ze shonu ve městě, práce a starostí? Plánujete víkend s kamarády pouze v pánské společnosti? Nebo si musíte sebou "přibalit" i děti? Pojeďte s námi na statek, ideální místo pro aktivní odpočinek! Co můžete zažít? Nádherné celodenní projížďky na kolech, střelbu na asfaltové holuby, Aktivní odpočinek můžete zažít i na golfovém hřišti. Nejezdíte na kole ani nehrajete golf? Nevadí, na farmě na Vás čeká profesionální kuchař, se kterým se naučíte ty nejlepší steaky nebo třeba i porcování masa. Také Vám rádi objednáme someliéra, aby Vám představil kolekci vín vhodných k pokrmům, které si zde sami uvaříte. Pokud s Vámi pojedou děti, určitě se zde také nebudou nudit pod dohledm zkušené chůvy. Těm z Vás, kteří už jako kluci toužili řídit traktor se tady může i tento sen splnit. Pobyty jsou koncipovány na víkend, v případě zájmu lze prodloužit.


Víkend s dětmi


Znají Vaše děti lépe exotická zvířata ze ZOO než ta, která jsou doma v Čechách? Nikdo Vám to nemůže mít za zlé. Dnes je totiž pro většinu mladých rodin žijících ve městě téměř nemožné se s hospodářskými zvířaty setkat. Udělejte si se svými ratolestmi výlet na pravou českou farmu zabývající se chovem hovězího skotu, ovcí a hus. Navštívit můžete také koňskou farmu, krmit kapry nebo si třeba jen vyjít na procházku do lesa. Pro maminky je připraven kurz vaření levných staročeských dobrot, při kterém mohou děti asistovat. Škubánky,  bramborové šišky, kynuté koláče nebo kulajdu připravené s profesionálním kuchařem budou Vaše děti milovat. Tatínkovi můžete  z výletu přivézt kus pořádného BIO hovězího masa nebo domácí husu. Pobyty jsou koncipovány na víkend, v případě zájmu lze prodloužit. 

 


 

Vánoční večírky a teambuilding


Děsíte se, že Vás čeká další nudný vánoční večírek v řadě? Klasika typu restaurace, jídlo, spousta alkoholu a spát?  Nebo chcete pro své zaměstnance připravit něco originálního a nevíte jak na to? V krásném stylovém selském statku umístěném ve vesnickém prostředí nalezněte inspiraci a změnu, kterou jistě ocení i Vaši zaměstnanci. Navíc se zde pod rukami profesionálního kuchaře můžete naučit připravit vánoční menu, Svatomartinskou husu nebo udělat vynikající steaky. A suroviny? Jen ty nejlepší. Na statku je umístěn chov hovězího skotu, ovcí a husí. Maso v BIO kvalitě si můžete zakoupit také s sebou.
Výlety pro školky a školy


Vezměte děti na farmu s hospodářskými zvířátky. Nabízíme Vám jednodenní nebo vícedenní pobyty, na kterých děti zažijí to pravé dobrodružství v přírodě.  Ubytování přímo na statku, který je celoročně vytápěn a je vybaven sociálním zařízením. Strava a doprava zajištěny.

 


Fotogalerie z akcíObjednávat můžete na telefonním čísle +420 603 540 247, na adrese info@pragueinsider.eu nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře

Unverbindliche Anfrage