Lyžařský test TOP značek

Top Brands Ski Test

Pořádaný ve spolupráci se společností SKI-MAX, nejvýznamnějším organizátorem lyžařských testů v Evropě i v České republice. V lyžařském odvětví jsme se pohybovali více než 20 let  Proto víme, že většina lidí ve výběru lyží tápe. Do obchodu přichází s časopisem s výsledky ski testů a chtějí lyže s tím nejlepším hodnocením. V podvědomí navíc stále přežívá dojem, že čím dražší, tím lepší. Ale ruku na srdce, nemusí to znamenat, že to nejdražší je to nejlepší právě pro Vás. I ten nejlepší prodavač Vám bez znalosti Vašich lyžařských dovedností nemůže dobře poradit. V praxi je to spíše tak, že Vám prodá lyže, kterých se potřebuje zbavit, a Vy se místo dokonalého požitku z jízdy s nimi nemůžete dostat z kopce.

Pokud jsou lyže Vaše srdeční záležitost, a chtěli byste zjistit, které Vám nejlépe sedí, přijeďte na ski test! Vyzkoušejte nejen TOP modely předních lyžařských značek ještě předtím, než si je zakoupíte v obchodě. Jen na svahu zjistíte, co která lyže opravdu umí.

  • Atraktivní lokality (Itálie, Rakousko, Švýcarsko, ale i ČR)
  • Hotely dle Vašeho cenového zadání
  • Lyžařské komplety sjezdových a skialpových lyží z aktuální kolekce exkluzivních značek nejen top modelů Atomic, K2, Head a Salomon, ale i exkluzivních značek Stöckli, Vist a AK.
  • Výlety na skialp s průvodcem.
  • Poradenství profesionálních testerů při výběru lyží.
  • Skvělý servis lyží, bootfitting.

Jste skupina 10 lyžařů nebo více? Zavolejte nám nebo napište. Připravíme pro Vás test na míru, přesně tak, aby odpovídal Vašim představám. Test je Ideálním teambuildingem také pro firmy - krátkodobé pobyty včetně zajištění meeting roomu, dopravy a ski pasů.

Nezávazná poptávka